Skontaktuj się ze mną

Nagrody dla Mistrzów Agro

Nagrody-dla-Mistrzow-Agro

2017-10-30

27 października w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu odbyła się Wielka Gala Mistrzów Agro Wielkopolski 2017. Medale i nagrody laureatom wręczył Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, patron honorowy plebiscytu.

Wielkopolska to region o silnych tradycjach rolniczych, stąd też o tytuł w kategoriach Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Sołtys Roku, Gospodarstwo Agroturystyczne oraz Koło Gospodyń Wiejskich ubiegało się wielu bardzo dobrze ocenianych kandydatów. Lista Laureatów dostępna na stronie "Głosu Wielkopolskiego".

Jestem Wielkopolaninem. Tutaj się urodziłem, ukończyłem studia, pracuję i mieszkam.

Urodziłem się w Kaliszu i tam ukończyłem Szkołę Podstawową nr 16 im. Powstańców Wielkopolskich. Naukę w szkole średniej rozpocząłem już w Poznaniu w III Liceum Ogólnokształcącym, a mieszkałem wtedy na ulicy Zeylanda. Potem były studia na kierunku archeologia Polski i powszechna na UAM w Poznaniu. Już w trakcie studiów przeprowadziłem się do Suchego Lasu. Mieszkam w tej pięknej podpoznańskiej wsi od ponad 30 lat.

Jestem dumny, że pracując na różnych szczeblach samorządu, mogłem mieć w tych przemianach swój udział. Jako Marszałek Województwa Wielkopolskiego decydowałem o wielu sprawach związanych z rozwojem regionu i budowaniem jego silnej pozycji w Zjednoczonej Europie. Aktywnie działam w strukturach Europejskiego Komitetu Regionów - chcę, aby samorządowy głos był słyszalny w Brukseli.

.